המלצות על מרצים שנה א

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא Go down

המלצות על מרצים שנה א

הודעה  משה on Sun Aug 24, 2008 9:49 am

רציתי לבקש המלצות על מרצים למדעי המדינה שנה א דחוף..תודה!

משה
אורח

חזרה למעלה Go down

מרצים שנה א במדע המדינה

הודעה  חנן on Fri Aug 29, 2008 11:52 am

שלום משה ברוך הבא.
במדע המדינה אין יותר מדי קורסים שנה א' , וגם בחלקם אין לך יותר מדי ברירה
אבל בכל זאת אנסה לעזוא:
במבוא למדע המדינה אתה יכול ללמוד אצל גייל טלשיר או דן מיודובניק. אני הייתי אצל גייל והיה מזעזע- הכשרון הרטורי שלה חלש מאד, והפסקתי לבוא לשיעורים באיזשהו שלב. הבנתי שגם לא התלהבו ממיודובניק, אבל אני חושב שהוא עדיף בגדול.

בפוליטיקה השוואתית למדתי אצל ראובן חזן, שהיה טוב למרות שהקורס די יבש. שנה הבאה יש לך את גידי רהט ששמעתי עליו דברים טובים אבל לא למדתי אצלו. בכל מקרה אין לך ברירה

בסמסטר ב', במשטר מלמד מנחם הופנונג. הקורס מעניין אבל המרצה אחד האנשים המתנשאים והלא ידידותיים שתתקל בהם. גם פה כאמור אין לך ברירה....
מחשבה מדינית- מלמד ג'פרי מייסי. בן אדם חביב מאד, אבל הקורס לא עניין במיוחד.
חוץ מזה יש לך כתיבה מדעית שמלמדים מתרגלים צעירים. לפני תחילת השנה יפרסמו לך את רשימת המתרגלים העדכנית. זה לא כ"כ משנה, כי רוב הקורס הוא לא השיעורים, אלא פשוט טחינה של עבודות...

שורה תחתונה, לא התלהבתי בכלל מהשנה הראשונה של מדעי המדינה, ובמיוחד מהמרצים. למרות שהתכנים עצמם מעניינים לעתים. כך בחשבון שמשנה ב' אתה מתחיל לקחת קורסי בחירה והדברים הופכים להיות יותר מעניינים, ופחות מקיפים חומר עצום כמו הקורסים של שנה א. חוץ מזה, תדע שאפשר להסתדר יפה גם בלי להיות בשיעורים עצמם... אפשר ללמוד למבחנים מהסיכומים, ולהוציא ציונ ים לא רעים בכלל

אם יש לך עוד שאלות ספציפיות אני אשמח לענות שיהיה הרבה בהצלחה.
חנן

חנן
אורח

חזרה למעלה Go down

תודה על הטיפים

הודעה  ניצן on Tue Oct 14, 2008 2:50 am

אהלן חנן,

במקרה נכנסתי לראות מה קורה בפורום ונתקלתי בהודעה שלך. קצת חששתי מהעובדה שבחרתי קורסים על בליינד ואין לי מושג לגבי המרצים... ההודעה שלך הרגיעה אותי, למרות ש, כן, שנה ראשונה צפויה להיות משעממת-יחסית.

חג שמח!
ניצן

ניצן
אורח

חזרה למעלה Go down

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא חזרה למעלה